Ogłoszenia

W dobie popularyzacji internetu, wyrastają jak grzyby po deszczu też portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo lub za drobną opłatą można dać osobiste ogłoszenie. Zapraszam do odpowiedniej lektury.

Każdy chyba w działaniu dawał jakieś ogłoszenie, zwłaszcza jeśli coś sprzedajemy, chcemy przeznaczyć za darmo, lub wynająć życie czy pokój, poszukujemy bądź dajemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć choć odrobina, jakie portale internetowe o odwiedzić, i jakich unikać.
Czego się wystrzegać, publikując swoje anonse…
Moja historia z badaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. To dość intensywnie poszukiwałem lokalu do wynajęcia, i później bycia. Nie istniałoby obecne zrozumiałe, znaleźć portal gdzie stanowi w czym wybierać, na dodatek ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilku przejrzysty interfejs, za ostatnie pełno reklam.
Nowy portal który wpadłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, sprawiła go taż pojedyncza rola co wykop.pl który toż zaakceptował się bez dwóch zdań. Jednak za nic nie mogłem zachęcić sie do szerloka…może różnym się spodoba…
Następny jakiemu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, tylko co najgorsza błędy na ścianie. Że pod przeglądarką opera – jakiej stanowię przyjacielem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Organizatorze tegoż znaczącego portalu powinni przyłożyć więcej uwagi co do funkcjonowania strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle typowa przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie rzeczenia można przechowywać za darmo, jak oraz ostatnie płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Natrafiłem na specjalnie udani portal z bezpłatnymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, toczący się portal któremu warto się przyjrzeć, anonse można uzupełnić bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w jedno kategorie. Prostota i użyteczność – to wady FreeCF.

Czego natomiast się wystrzegać?
Nie podaję drukować w zasadzie ogłoszenia swój adres e-mail jeżeli na poczcie nie chcemy spamu, często roboty zbierają takie adresy a na nie nadawane są rozmaitego modelu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona laski gotowe na sex w twoim mieście – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy